نسخه چاپی


مدیرکل زنان روستائی و عشایری وزارت جهادکشاورزی:

صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری قوی تر از صندوق زنان روستائی است

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر زنان روستائی و عشایری وزارت جهادکشاورزی گفت: به دلیل حمایت های رئیس سازمان امور عشایر، تعداد صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری افزایش پیدا کرده و حتی قوی تر از صندوق های زنان روستائی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس سازمان امور عشایر ایران به همراه معاونین و مدیران این سازمان روز دوشنبه 9 تیر ماه به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص همکاری های دوجانبه در خصوص آموزش و ترویج در مناطق عشایری کشور، در محل موسسه آموزش و ترویج کشاورزی با رئیس و مدیران این موسسه دیدار و گفتگو و تبادل نظر کردند.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر زنان روستائی و عشایری وزارت جهادکشاورزی در این نشست گفت: به دلیل حمایت های رئیس سازمان امور عشایر، تعداد صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری افزایش پیدا کرده و حتی قوی تر از صندوق های زنان روستائی هستند.

فروغ السادات بنی هاشم اظهار داشت: در سال های اخیر زنان عشایری در موضوع بومگردی و گردشگری عشایری خوب  وارد شده اند هر چند با موضوع کرونا کمی در کار آنان اختلال ایجاد شده است.

وی  با بیان اینکه پروژه های کسب و کار برای زنان عشایری همچون زنان روستائی اجرا می شود، ادامه داد: ما همانطور که خودمان را در قبال زنان روستائی مسئول می دانیم نسبت به زنان عشایری هم به همان اندازه مسئول می دانیم.‌

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر زنان روستائی و عشایری وزارت جهادکشاورزی ابراز داشت: ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در خانم های عشایری وجود دارد که امیدوارم بتوانیم با همکاری هم از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ - ١٩:٣٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: