نسخه چاپی


پیشرفت 98 درصدی پروژه های آبرسانی به عشایر خداآفرین

عملیات آبرسانی برای ۳ قشلاق فاقد آب شرب شهرستان خداآفرین با اعتبار حدود ۷۵۰ میلیون تومان از اعتبارات صندوق توسعه ملی تامین و با ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر آذربایجان شرقی، در سالجاری عملیات آبرسانی برای ۳ قشلاق فاقد آب شرب شهرستان  خداآفرین با اعتبار حدود ۷۵۰ میلیون تومان از اعتبارات صندوق توسعه ملی تامین و با ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

در همین راستا عملیات اجرایی یکی از هفت پروژه اعتبارات ۶۲۵ میلیون تومانی ارزش افزوده مناطق عشایری شهرستان خداآفرین آغاز شده است.

در این پروژه احداث پل و زیرسازی آسفالت و تامین آب شرب عشایر با همکاری دستگاه های مرتبط و حمایت فرمانداری شهرستان خداآفرین توسط واحد های فنی و عمرانی امور عشایر استان و نظارت امور عشایر شهرستان خداآفرین اجرا می شود.

در سال گذشته نیز مبلغ ۳ میلیارد تومان تسهیلات پرواربندی برای توسعه زنجیره تولید گوشت قرمز به ۳۰ مورد  طرح در مناطق عشایری خداآفرین پرداخت شد که حدود ۷ میلیارد تومان دیگر هم در دست اجرا است که مستلزم همکاری مناسب بانک کشاورزی می باشد.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ - ١١:٤٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: