نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر فارس خبر داد:

توزیع 4 میلیون لیتر نفت سفید در مناطق عشایری فارس

مدیرکل امور عشایر فارس گفت: در سال 98 شرکت های تعاونی عشایری تامین و توزیع انرژی گرمایی، نزدیک به چهار میلیون لیتر نفت سفید و 47 هزار و 457 سیلندر گاز در مناطق عشایری استان توزیع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، روح اله بهرامی با بیان اینکه عرصه های منابع طبیعی از سرمایه های ملی و از ارزش بالایی برخوردار هستند، افزود: در راستای سیاستها و اهداف سازمانی، جلوگیری از آتش سوزی مراتع، و تامین نیازهای عشایر، 34 جایگاه ذخیره سوخت با عاملیت شرکت تعاونی توزیع سیلندر گاز و نفت سفید، کار سوخت رسانی در مناطق عشایری استان  را انجام می دهند.

وی ابراز داشت: در سال 98 شرکت های تعاونی عشایری تامین و توزیع انرژی گرمایی نزدیک به چهار میلیون لیتر نفت سفید و 47 هزار و 457 سیلندر گاز در مناطق  عشایری استان توزیع کردند.

بهرامی خاطرنشان کرد: توزیع سیلندر گاز و نفت سفید در مناطق عشایری استان در راستای تسریع سوخت رسانی و جلوگیری از تخریب جنگلها و مراتع و ارائه خدمات بیشتر به قشر مولد عشایری صورت می گیرد.

 23 شركت تعاوني عشایری تحت نظر اتحادیه تعاونی های عشایری فارس خدمات رساني به جامعه مولد عشايری در استان پهناور فارس و مناطقي از استان هاي كهكيلويه و بويراحمد، بوشهر و اصفهان را عهده دار مي باشند.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٩ - ١٣:٣٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: