نسخه چاپی


سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی:

امروز کسی که اطلاعات را مدیریت می کند دارای قدرت است

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی گفت: تا پیش از این هر کسی که دارای اطلاعات بود دارای قدرت هم بود، اما امروز کسی که می تواند اطلاعات را مدیریت کند، دارای قدرت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، ساسان والی زاده سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی امروز دوشنبه 12 خرداد با حضور در سازمان امور عشایر ایران با کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی در این نشست با بیان اینکه یکی از دلایل من برای دیدار با روسای سازمانها این است که با فعالیت ها و وظایف آنها و دیدگاه های روسای سازمانها آشنا شوم، اظهار داشت: روابط عمومی که وظیفه کلان اطلاع رسانی را برعهده دارد اگر شناخت کافی از فعالیت های وزارتخانه و سازمان های تابعه نداشته باشد، چگونه می تواند از منافع سازمان در مجامع خارج از سازمان دفاع کند.

 

امروز کسی که اطلاعت را مدیریت می کند دارای قدرت است

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی گفت: تا پیش از این هر کسی که دارای اطلاعات بود دارای قدرت هم بود، اما امروز  کسی که می تواند اطلاعات را مدیریت کند، دارای قدرت است.

وی با اشاره به اهمیت برقراری ارتباط موثر در فرایند ارتباط، اظهار داشت: فرایند ارتباطی شامل این است که چه کسی، چه چیزی را، از چه کانالی، به چه کسی و با چه تاثیری می گوید و اگر تاثیرگذاری در ارتباط اتفاق نیفتد اصلا ارتباطی برقرار نشده است.

والی زاده بر تولیدات چند رسانه ای با استفاده از منابع داخل و  منابع بیرون از سازمان توسط روابط عمومی ها تاکید کرد.


سازمان امور عشایر یک وزارتخانه و یک ایران کوچک است

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فعالیت های چند وجهی سازمان امور عشایر ایران، اظهار داشت: سازمان امور عشایر یک وزارت جهادکشاوری و یک ایران کوچک است.

والی زاده یادآور شد: اولین مجله ای که در کشور چاپ شد حدود 120 سال پیش با موضوع کشاورزی تحت عنوان "فلاحت مظفری" بود که نشان می دهد در همان زمان اهمیت کشاورزی و به طور خاص جامعه عشایری و نقشی که در تجارت ایفا می کنند، مهم بود.

وی ادامه داد: افکار عمومی علاقه خاصی به جامعه عشایری دارد و تقریبا همه ما یک ریشه عشایری و تاریخ شفاهی در این خصوص داریم.

والی زاده با ابراز خرسندی از دیدگاه های مثبت رئیس سازمان امور عشایر به روابط عمومی و ارتباط با رسانه ها، بر تعامل موثر و بیشتر مدیران با رسانه ها تاکید کرد و اظها داشت: ما در روابط عمومی، صدا و زبان شما هستیم و مجموعه روابط عمومی را متعلق به خودتان بدانید.

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها باید بعنوان مشاور، ارتباط بلافصل با رئیس دستگاه داشته باشند، گفت: اگر اینگونه نباشد زبان روابط عمومی کوتاه است.

در این نشست معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر، سرپرست حوزه ریاست، مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان و رئیس روابط عمومی سازمان امور عشایر حضور داشتند و با تبریک انتصاب دکتر والی زاده دیدگاه خود را در خصوص روابط عمومی بیان کردند.

 


  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ - ١٨:٥١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: