نسخه چاپی


حضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در سازمان امور عشایر ایران

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس دهم شورای اسلامی با حضور در سازمان امور عشایر با رئیس سازمان امور عشایر ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، احمدعلی کیخا رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس دهم شورای اسلامی عصر سه شنبه 30 اردیبهشت ماه با حضور در سازمان امور عشایر با  کرمعلی قندالی رئیس سازمان دیدار کرد.

در این نشست، رئیس سازمان امور عشایر ایران با قدرداتی از زحمات و توجه مجلس دهم به جامعه عشابری، اظهار داشت: در این دوره مجلس، با ظرفیت های قانونی که برای عشایر ایجاد شد، اعتبارات بسیار خوبی به عشایر اختصاص یافت که از کلیه نمایندگان مجلس دهم قدردانی می کنیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس دهم شورای اسلامی نیز در این نشست از زحمات و خدمات سازمان امور عشایر به جامعه عشایری قدردانی کرد.

دکتر علائی مقدم قائم مقام و معاون توسعه و امور زیربنائی، مهندس میراخورلی معاون توسعه مدیریت و منابع و مهندس عباسپور سرپرست حوزه ریاست سازمان امور عشایر ایران در این دیدار که در دفتر رئیس سارمان برگزار شد، حضور داشتند.

دکتر احمدعلی کیخا، متولد ۱۳۴۶ در زابل و فارغ‌التحصیل در رشته اقتصاد آب از استرالیا و نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و دهم از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون بوده است.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩ - ٠١:٤٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: