نسخه چاپی


27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی"

پیام معاون سازمان امور عشایر به مناسبت "روز ارتباطات و روابط عمومی"

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران با گرامیداشت 27 اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" در پیامی این روز را به دست اندرکاران روابط عمومی در سازمان امور عشایر و ادارات کل امور عشایر استانها تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، در پیام بهرام میراخورلی معاون سازمان امور عشایر ایران آمده است: 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را خدمت همه عزیزان روابط عمومی که در استانها و سازمان زحمات بسیاری برای اطلاع رسانی و گزارش به موقع فعالیت های سازمان و جامعه عشایری کشور می کشند، تبریک و خدا قوت می گویم.

انصافا در چند سال گذشته از طریق سازمان امور عشایر و با همت و زحمات مدیران عزیز امور عشایر استانی، پروژه های خوبی در مناطق عشایری اجرا شده و روابط عمومی ها نیز فعالیت های بسیار خوبی در انعکاس و اطلاع رسانی این اقدامات داشته اند.

ان شالله روابط عمومی گام به گام با مدیران عزیز، هم در بخش فنی و هم در بخش اداری و مالی، همراه باشند و اطلاعات را به موقع به عزیزان مرتبط برسانند.

از همه شما عزیزان که انصافاً تیمی بدون توقع هستید و زحمات زیادی در اطلاع رسانی فعالیت ها می کشید قدردانی و سپاسگزاری می نمایم و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان دارم.. ان شاالله موفق و موید باشید.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٤:٠٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: