نسخه چاپی


آموزش 2608 دانش آموزش عشایری فارس از طریق فضای مجازی

مدیر آموزش و پرورش عشایری فارس با اشاره به آموزش دو هزار و 608 دانش آموزش عشایری استان از طریق فضای مجازی، گفت: به چهار هزار دانش آموز عشایری استان که دسترسی به اینترنت ندارند با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، توسط 400 مدیر و آموزگار و 35 راهبر آموزش های حضوری در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، بهنام حیدری  در سی و ششمین دوره بزرگداشت مقام معلم که در آموزش و پرورش عشایر فارس برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان عشایری، برنامه ریزی های لازم برای برگزاری رده های مجازی به صورت آنلاین در "شبکه شاد" انجام شده است. 

وی افزود: با توجه به عدم دسترسی بعضی از دانش آموزان عشایری به تلویزیون، اینترنت و گوشی هوشمند، بسته های آموزشی که حاوی تکالیف هدفمند، آزمون های مداد کاغذی و ... است توسط راهبران آموزشی، مدیران و آموزگاران به مناطق عشایری ارسال شد.

حیدری اظهار داشت: ارسال لپ تاب به مناطق عشایری فارس برای بازپخش برنامه های شبکه های تلویزیونی، برقراری تماس تلفنی با دانش آموزان و اولیای آنان، و تدریس معلمان داوطلب و راهبران آموزشی از دیگر اقدامات صورت گرفته در زمینه تداوم روند آموزشی در مناطق عشایری فارس است.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٣:٤٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: