نسخه چاپی


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل:

طرح انسداد بی‌سوادی در مناطق عشایری اردبیل اجرا می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از اجرای طرح انسداد بی‌سوادی در مناطق حاشیه‌نشین و عشایر ی اردبیل اجرا خبر داد و گفت: این موضوع نیازمند ورود همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی استان با هر توانمندی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم، بهروز ندایی در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی اردبیل اظهار داشت: طرح انسداد بی‌سوادی در مناطق حاشیه‌نشین و عشایر اردبیل اجرا می‌شود که این موضوع نیازمند ورود همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی استان در افزایش میزان سوادآموزی با هر توانمندی است.

وی با اشاره به این که مشکلات سوادآموزی در این استان نیازمند احصا و شناسایی است، بیان کرد: با توجه به اینکه بی‌سوادی رابطه مستقیم با افزایش آسیب‌های اجتماعی دارد به همین منظور باید در این زمینه با مشارکت و همکاری دستگاه‌های اجرایی استان در راستای ارتقای سوادآموزی به خصوص در مناطق محروم و روستایی اقدام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: تامین امکانات و پشتیبانی سوادآموزان یکی از محورهای مهم تحقق اهداف مورد نظر است که در این زمینه باید برنامه‌های مناسبی تدوین و عملیاتی شود تا بتوانیم در این ارتباط نیز موفق عمل کرده و اجرای طرح انسداد بی‌سوادی را به مرحله قابل قبول برسانیم.

ندایی گفت: استفاده از زیرساخت‌ها و امکانات لازم با بهره‌گیری از ظرفیت دستگاه‌ها و وظایف آنان مشخص شده و رفع مشکلات و موانع سوادآموزی در مناطق حاشیه‌نشین و عشایر استان اردبیل مبنای کار قرار گرفته که این موضوع برای ما در وهله نخست حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: رفع مشکلات و موانع سوادآموزی در مناطق حاشیه‌نشین و عشایر استان یک اولویت مهم و اساسی است و در این زمینه در تلاش هستیم با دستیابی به اهداف مورد نظر موفق عمل کرده و در امر توسعه سوادآموزی استان گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨ - ١١:١٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: