نسخه چاپی


با حکم معاون وزیر جهادکشاورزی صورت گرفت

انتصاب مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در حکمی مدیرکل امور اداری این وزارتخانه را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، محمدرضا طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، طی حکمی حجت ترشیزی را به سمت مدیرکل امور اداری وزارت متبوع منصوب کرد.

در این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل امور اداری منصوب می شوید.

امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های رئیس جمهور محترم، و با جلب مشارکت و همکاری کارکنان خدوم آن اداره کل، در تحقق اهداف متعالی وزارت متبوع در حوزه منابع انسانی موفق و موید به تاییدات الهی باشید.

در ادامه این حکم آمده است؛ علاوه بر رعایت دقیق شرح وظایف سازمانی، برنامه ریزی به منظور افزایش بهره وری، استفاده موثر از فن آوری اطلاعات، پیگیری جدی اخذ مجوزات لازم به منظور اعمال افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری، الکترونیکی نمودن پرونده های پرسنلی، اجرای سیستم جامع مدیریت منابع انسانی، بهسازی ترکیب نیروی انسانی و سازماندهی منابع انسانی متناسب با ساختار ماموریت های وزارت متبوع، ایجاد انضباط اداری و نظام مند نمودن نقل و انتقالات کارکنان از جمله مواردی است که انتظار می رود با برنامه ریزی مناسب و حسن تدبیر جنابعالی اجرایی و محقق گردد. 

 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی همچنین در حکمی اسد پاریاد را به سمت مشاور خود در امور استان ها منصوب کرد. 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨ - ١٣:١٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: