نسخه چاپی


در سفر به استان خراسان رضوی صورت گرفت

بازدید رئیس سازمان امور عشایر از میدان فروش دام عشایر نیشابور

رئیس سازمان امور عشایر ایران در سفر به خراسان رضوی ار میدان فروش دام شهرستان نیشابور که 30 درصد سهم آن متعلق به عشایر شهرستان است بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان رضوی، رئیس سازمان امور عشایر ایران که به منظور حضور در مراسم گشایش بیستمین اردوی سراسری دانش آموزان عشایری در نیشابور به خراسان رضوی سفر کرده بود، ار میدان فروش دام شهرستان نیشابور که 30 درصد سهم آن متعلق به عشایر شهرستان است بازدید کرد.

کرمعلی قندالی همچنین با رئیس سازمان جهادکشاورزی حراسان رضوی دیدار و در خصوص مسائل ومشکلات عشایر استان کفت وکو و تبادل نظر کرد.

بر اساس این گزارش رئیس سازمان امور عشایر ایران در این سفر و در مراسم گشایش بیستمین اردوی سراسری دانش آموزان عشایری در نیشابور که سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز حضور داشت، تاکید کرد: در راستای برخورداری از فرصت های برابر باید برای دانش آموزان عشایری سهمیه کنکور در نظر گرفته شود.

وی افزود: این موضوع از طریق فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی و شورای انقلاب فرهنگی در حال پیگیری است.

 قندالی اظهار کرد: تا پایان برنامه توسعه ششم ۸۰ درصد از مناطق عشایری از آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت برخوردار می شوند تا دانش آموزان عشایری نیز به ابزارهای نوین آموزشی مجهز شوند.

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - ١٠:١٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: