نسخه چاپی


قائم مقام سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد:

استان ها با تمام توان در نمایشگاه توانمندی های عشایر در تهران شرکت کنند

قائم مقام سازمان امور عشایر ایران گفت: نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر فرصتی مغتم برای معرفی توانمندی های جامعه عشایری کشور به مردم و مسوولین است و لازم است امور عشایر استان ها با تمام توان در این نمایشگاه شرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، چهارمین نشست برنامه ریزی و همانگی برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر ظهر امروز سه شنبه  15 مرداد به ریاست شاهپور علائی مقدم قائم مقام سازمان امور عشایر و رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه توانمندی های عشایر و با حضور اعضا و مسوولین کمیته های ستاد، در سالن فجر سازمان  امور عشایر برگزار شد.

رئیس ستاد برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های عشایر در این نشست در سخنانی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر فرصتی مغتم برای معرفی توانمندی های تولیدی جامعه عشایری کشور در سال رونق تولید به مردم و مسوولین است، تاکید کرد: امور عشایر استان ها با تمام توان در این نمایشگاه شرکت کنند.

علائی مقدم بیان داشت: همکاران ستادی و استانی با جدیت در برگزاری نمایشگاه فعالیت کنند تا بخش عشایری نمایشگاه پررنگ تر از سال گذشته به نمایش عموم گذاشته شود.

وی بیان داشت: در این نمایشگاه بیشتر طرح های اشتغال زایی عشایر در رونق تولید، تسهیلات پرداخت شده به عشایر در راستای ایجاد  اشتغال در مناطق عشایری و مهاجرت معکوس، طرح های بومگردی عشایر، توسعه کشت گیاهان دارویی و توسعه صنایع دستی عشایر و همچنین فروش و عرضه تولیدات عشایر مدنظر قرار گیرد.

همچنین در این نشست اعضای ستاد نمایشگاه و مسوولین کمیته های مربوطه اقدامات صورت گرفته را بیان و در پایان تصمیماتی برای هماهنگی های بیشتر در خصوص برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه در مدت باقی مانده تا برگزاری آن اتخاذ گردید.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨ - ١٨:٠٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: