نسخه چاپی


24 تا 27 مرداد در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود

فراخوان شرکت در چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی های عشایر کشور

"چهارمین نمايشگاه ملی توانمندی های روستائیان و عشایر" از تاریخ 24 لغایت 27مرداد ماه 1398 با رویکرد "تبیین نقش روستائیان و عشایر در سال رونق تولید" در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. متقاضیان شرکت در این نمایشگاه در سراسر کشور ، تا پایان روز یکشنبه 12 مرداد ماه 98 فرصت دارند برای اطلاع از تعرفه ها و ثبت نام برای حضور در بخش عشایری نمایشگاه اقدام نمایند.

به نام خدا

فراخوان شرکت در چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی های عشایر کشور

بدینوسیله به اطلاع می رساند "چهارمین نمايشگاه ملی توانمندی های روستائیان و عشایراز تاریخ 24 لغایت  27مرداد ماه 1398 با رویکرد "تبیین نقش روستائیان و عشایر در سال رونق تولید" در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه جامعه عشایری کشور ظرفیت های تولیدی، فرهنگی و آیینی خود را به نمایش خواهند گذاشت. نمایشگاه مذکور پر بازدیدترین نمایشگاه های برگزار شده در سطح کشور بوده است، و در سالجاری با محوریت معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و با مشارکت سازمان امور عشایر ایران، اتحادیه های تعاونی عشایری استانی، صندوق توسعه بخش کشاورزی عشایر و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

 

محورهای نمایشگاه :

ـ زنجیره تولید گوشت قرمز

ـ  بومگردی عشایر

ـ  گیاهان دارویی

ـ صنایع دستی

ـ فراورده های دامی و لبنی

ـ صنایع تبدیلی و بسته بندی

ـ شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها

ـ موسیقی سنتی و هنرهای آیینی

ـ  پوشاک سنتی و محلی

ـ شرکت های مهندسی و خدماتی عشایر

ـ کارخانجات و کارگاه های تولید نهاده های دامی

ـ انرژی های پاک (عرضه کنندگان ادوات خورشیدی و ...)

ـ مجلات و نشریه های عشایری

ـ  تجهیزات آبرسانی و عمرانی

ـ سایر فعالیت های صنعتی و صنفی و فرهنگی مرتبط با عشایر

 

نحوه شرکت در نمایشگاه :

علاقمندان و متقاضیان شرکت در این نمایشگاه در سراسر کشور ، تا پایان روز یکشنبه 12 مرداد ماه 98 فرصت دارند برای اطلاع از تعرفه ها و ثبت نام برای حضور در بخش عشایری نمایشگاه اقدام نمایند. از کلیه متقاضیان شرکت در نمایشگاه تقاضا می گردد با تکمیل فرم مربوطه (لینک دریافت فرم)، جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، درخواست خود را تا قبل از جانمایـی غرفه ها به ستاد برگزاري نمایشگاه ارائه نمايند.

همچنن لازم است متقاضيان همزمان با ارسال فرم درخواست، نسبت به ارائه مدارك زير به ستاد برگزاري نمایشگاه برای بررسي های لازم، اقدام نمايند   :

ـ کپی کارت ملی مدیرعامل.

ـ  پروانه بهره برداری.

ـ گواهی یا پروانه فعالیت صنعتی یا صنفی.

ـ ثبت آرم تجاري محصولات.

ـ تائيديه توليد بر اساس يكي از استانداردهاي ملي و يا معتبر بين المللي. 

 ـ بروشور یا كاتالوگ كالاها و خدماتي كه در نمايشگاه ارائه خواهد شد.

توجه : درخواست شرکت هایی که دارای پروانه صنفی یا صنعتی نیستند، از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه بررسی، و با توجه به قوانین و مقررات نمایشگاه در خصوص مشارکت آنان اعلام نظر خواهد شد.

 شایان ذکر است، با توجه به گستردگي نمايشگاه و تنوع گروه هاي كالایي و كثرت متقاضيان شركت در نمایشگاه، و به منظور تسهيل و تسريع و رفاه حال مشارکت کنندگان، اولویت حضور و جانمایی غرفه ها و رزرو اوليه برای متقاضيان شركت در داخل سالن (سالن 12 و 13)، با متقاضیانی است که درخواست ثبت نام خود را زودتر ارائه نمایند. علاقمندان برای کسب اطلاعات بيشتر می توانند از طريق شماره تلفن زیر با ستاد برگزاری نمايشگاه تماس حاصل نمایند :

 

تلفن :  88943853-021          88943870-021       021-66973789      نمابر : 88943609-021

پست الکترونيکی:             info@ashayershop.irیا       ashayer@ashayer.ir

 

لینک دریافت فرم

روابط عمومی و امور بین الملل

سازمان امور عشایر ایران

 

 

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨ - ١٩:١٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: