نسخه چاپی


بمنظور شرکت در جشنواره ملی عشایر کشور

رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر جهاد کشاورزی به اسفراین سفر می کنند

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی ساعت 18 امروز چهارشنبه به منظور شرکت در جشنواره ملی عشایر و نیز افتتاح بزرگترین مجتمع گلخانه ای به خراسان شمالی سفر می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه مقننه در بدو ورود به بجنورد با حضور در گلزار شهدا با شهیدان تجدید پیمان می کند و سپس در جمع مدیران استانی حضور خواهد یافت.

افتتاح بزرگترین مجتمع گلخانه ای خراسان شمالی در اسفراین ، بازدید از واحدهای صنعتی اسفراین، ارگ تاریخی بلقیس و حضور در آئین افتتاحیه جشنواره ملی عشایر در شهرستان اسفراین برنامه صبح فردای رئیس مجلس شورای اسلامی است و آقای علی لاریجانی عصر فردا از چند واحد صنعتی شیروان بازدید خواهد داشت و سپس در این شهرستان با مجمع نمایندگان و مدیران ارشد استانی دیدار خواهد کرد.

جشنواره ملی عشایر کشور با حضور مسئولان دولت و مجلس و عشایر زحمتکش 15 استان، با هدف ایجاد شور و نشاط و تعامل بین طوایف در منطقه عشایری شهرستان اسفراین برگزار خواهد شد.

در این جشنواره، عشایر استان های مختلف با برپایی سیاه چادرها، محصولات غذایی، لبنی و تولیدات صنایع دستی خود را به نمایش خواهند گذاشت. 

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - ١٥:٣٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: