نسخه چاپی


معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور:

اردبیل پایلوت گردشگری عشایری کشور می‌شود

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: با توجه به نقش حائز اهمیت اردبیل در توسعه حوزه گردشگری و نیز برگزاری موفق جشنواره کوچ عشایر، درصدد هستیم اردبیل را به عنوان پایلوت گردشگری عشایر کشور معرفی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امنور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم،  ولی در دیدار با مدیران و کارکنان میراث فرهنگی اردبیل اظهار داشت: برجسته‌سازی قابلیت‌های گردشگری اردبیل و ارتباط با عشایر اولویت مهم جشنواره کوچ عشایر بود و به همین دلیل باید برگزاری جشنواره کوچ عشایر را در اردبیل توسعه داد و با اجرای موفق جشنواره کوچ عشایر به اهداف خود در بهره‌برداری مطلوب از این جشنواره‌ها در استان دست یافت.

وی افزود: برای دستیابی به اهداف مورد انتظار هم‌افزایی و ارتقاء تعاملات با دستگاه‌های اجرایی اولویت اساسی است و باید به عنوان یک الگوی خوب برای سایر استان‌ها مبنای کار قرار گیرد چرا که برگزاری این جشنواره با هزینه‌کرد پایین و دارا بودن شکل سنتی و بومی توانسته به شکل خوبی خروجی‌های مورد انتظار را به دست آورد.

تیموری بیان کرد: مغان قطب عشایر شاهسون است که باید با توسعه گردشگری عشایر به تمامی اهداف خود در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و رونق تولید جامه عمل بپوشانیم و این مسئله برای ما حائز اهمیت ایت..

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور  از ساماندهی تورهای طبیعت‌گردی در کشور خبر داد و بیان داشت: درصدد تدوین برنامه‌های مناسبی در این زمینه هستیم تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای توسعه حوزه گردشگری جامه عمل پوشانده و مشکلات و موانع پیش رو را از سر راه برداریم.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٨ - ١٤:٣٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: