نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

سال 98 سال طلایی برای جامعه عشایری کشور است

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با بارندگی هایی که اتفاق افتاد، امسال سال بسیار خوبی در حوزه عشایر و یکی از سال های به یاد ماندنی و طلایی برای جامعه عشایری کشور است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی امروز یکشنبه 5 خرداد در نشست با مدیران و کارشناسان معاونت توسعه مدیریت و منابع، حوزه ریاست، روابط عمومی و دفتر ساماندهی و هماهنگی امور عشایر، اظهار داشت: ما با مردمی سر و کار داریم که بسیار زحمت کش و مظلوم هستند و ما همیشه نسبت به آنان بدهکار هستیم.

وی با بیان اینکه به جز ما هیچ کس دیگری به داد عشایر نمی رسد، افزود: عشایر هیچ توقعی ندارند ولی ما نسبت به آنان وظیفه داریم و  تنگناها و سختی ها نباید باعث شود از وظیفه خودمان نسبت به آنان غافل شویم.

قندالی با بیان اینکه هدف نهایی ما خدمت به جامعه عشایری است، گفت: برگزاری شوراهای عشایری در استا ها و شهرستان ها در راستای کمک به مردمی است که وظیفه خدمت رسانی به آنان برعهده ماست.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه امسال یک سال استثنایی و سختی است، بیان کرد: امسال باید یک گردنه سخت را پشت سر بگذاریم و همه ما باید برای گذر از این گردنه کمک کنیم.

قندالی بیان داشت: کارکنان سازمان همه عضو یک خانواده هستند و کوچکترین فعالیت هر فرد می تواند بر این خانواده تاثیر گذار باشد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: علیرغم کمبود نیرو در سازمان، خوشبختانه همه کارها انجام می شود و این نشان دهنده این است که همه همکاران تلاش می کنند.

 

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨ - ١١:٤٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: