نسخه چاپی


استاندار همدان:

عشایر همدان در سند توسعه ای استان به خوبی دیده شده اند

استاندار همدان گفت: عشایر همدان در سند توسعه ای استان به خوبی دیده شده اند و همه دستگاه های باید در ارائه خدمات به عشایر تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نشست شورای عشایری استان همدان عصر چهارشنبه یک خرداد با حضور رئیس سازمان امورعشایر ایران، استاندار همدان و مسئولین دستگاه های اجرایی استان در محل استانداری همدان برگزار شد.

استاندار همدان در این نشست با تاکید بر اینکه همه دستگاه های باید در ارائه خدمات به عشایر تلاش کنند، اظهار داشت: عشایر در سند توسعه ای استان به خوبی دیده شده اند و دستگاه های مرتبط باید به بهترین شکل وظایف خود را در قبال جامعه عشایری انجام دهند.

سیدسعید شاهرخی ادامه داد: باید مصوبه تامین و استفاده از پنل های خورشیدی برای عشایر همدان اجرایی شود و در این زمینه از تجربیات سایر استان ها نیز استفاده شود.

شاهارخی تاکید کرد: دبیرخانه شورای عشایری استان، مصوبات این شورا را مطالبه و پیگیری کند و فرمانداران امور مربوط به عشایر استان را جدی بگیرند.

استاندار همدان با اشاره به کوچ بهاره عشایر به استان همدان، گفت: عشایر به موقع به استان کوچ و وارد مراتع شوند و فرمانداران نیز تدابیر لازم را در این خصوص داشته باشند.

وی در پایان از اداه کل امور اجتماعی استانداری خواست طرح برگزاری جشنواره ملی عشایر در استان همدان را تهیه و آماده کند.

در این نشست بهرام میراخورلی سرپرست معاونت مدیریت و منابع و سیاوش احمدی میرقائد مدیرکل دفتر ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر ایران نیز حضور داشتند.

 

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢ خرداد ١٣٩٨ - ١١:٥٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: