نسخه چاپی


مدیر کل امور عشایر استان فارس:

تحقق شعار سال منوط به بهره گیری از ظرفیت و توان داخلی است

مدیرکل امور عشایر فارس با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال رونق تولید، تحقق این شعار را منوط به بهره گیری از ظرفیت و توان داخلی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان فارس، روح الله بهرامی در نخستین جلسه فصلی روسای ادارات امور عشایر شهرستان ها و مجموعه تشکل های عشایری استان فارس با بیان این مطلب افزود: در شرایط حساس کنونی جامعه عشایری به دلیل ویژگی های خاصی که دارد که همان خود اتکایی است کمترین مشکلات را داشته است.

وی زندگی عشایر را نماد عینی اقتصاد مقاومتی و کمک به این جامعه را کمک به رونق تولید خواند و از همکاران خواست تا در سال جاری با تعامل و تلاش بیشتر در ارائه خدمات مطلوب به این جامعه مولد و پویا بیش از گذشته فعال باشند.

معاون توسعه و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر فارس نیز در این نشست برخورداری عشایر از مالیات بر ارزش افزوده را نقطه عطفی در افزایش شاخص های توسعه ای این جامعه مولد دانست و با توجه به سهل الوصول بودن آن اظهار امیدواری کرد این اعتبارات در فعالیت های عمرانی به نحو صحیح مورد استفاده قرار گیرد.

حیاتی گفت: با توجه به این که طرح پلاک کوبی و شناسنامه دار نمودن دام  عشایر در سال جاری انجام می شود، بر لزوم آمادگی تشکل ها در انجام این طرح تاکید کرد.

در پایان این نشست  از مدیران عامل برتر شرکت های تعاونی عشایری استان تجلیل بعمل آمد.

 استان فارس با داشتن 23 شرکت تعاونی عشایری و یک اتحادیه عشایری و همچنین 70 فروشگاه عشایری، 100 در صد عشایر استان را تحت پوشش خود دارد و کار خدمت رسانی به عشایر استان را انجام می‌دهد.

 

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٠:٢٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: