نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر استان فارس اعلام کرد:

رونمایی از 18 خانه بهداشت سیار عشایری در فارس

مدیرکل امور عشایر فارس از رونمایی 18 خانه بهداشت سیار عشایری با حضور وزیر بهداشت، درومان و علوم پزشکی و مسئولین استانی در روز چهارشنبه 21 فروردین ماه در مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، روح اله بهرامی با اعلام این خبر افزود: مراسم رونمایی از  18 خانه بهداشت سیار عشایری با حضور وزیر بهداست و درمان، استاندار و معاونین، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، مدیران مجموعه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مجموعه تفریحی ورزشی ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید. 

در این مراسم وزیر بهداشت و درمان با اشاره به پیشرو بودن استان فارس در راه اندازی خانه بهداشت سیار عشایر، گفت: خانه بهداشت سیار عشایری با الگوگیری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در همه کشور فراگیر می شود.

گفتنی است، این خدمات جدید شامل استقرار سه خانه بهداشت سیار در مناطق عشایری نورآباد ممسنی، سه خانه بهداشت سیار در شهرستان بوانات، دو خانه بهداشت سیار در مناطق عشایری شهرستان فراشبند، دو خانه بهداشت سیار در شهرستان اقلید، دو خانه بهداشت سیار در شهرستان فیروزآباد و 4 کانکس سیار بهداشت در شهرستان های مهر، قیروکارزین، زرین دشت، داراب، کازرون و آباده است که برای ارائه و دسترسی عشایر کوچرو استان فارس به خدمات بهداشتی و درمانی فراهم شده است.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ - ١٤:٢٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: