نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

یک میلیارد و 100 میلیون تومان سهم عشایر شهر بابک از مالیات بر ارزش افزوده است

رئیس سازمان امور عشایر ایران در دیدار با نماینده مردم شهر بابک گفت با بیان اینکه پیگیر ارتقاء امور عشایر شهربابک هستیم، گفت: یک میلیارد و 100 میلیون تومان فقط سهم عشایر شهر بابک از مالیات بر ارزش افزوده بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، علی اسدی نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 16 بهمن ماه با حضور در سازمان امور عشایر ایران با رئیس سازمان دیدار و گفتگو و تبادل نظر کرد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این دیدار در سخنانی اظهار داشت: عشایر شهر بابک حدود 6500 نفر جمعیت و بیش از450 هزار دام دارند که دو هزار نفر از این دام ها شتر هستند.

قندالی با بیان اینکه امور عشایر شهر بابک ظرفیت اداره شدن را دارد، افزود: پیگیر ارتقاء امور عشایر شهربابک هستیم، البته در این خصوص همکاری سازمان های مرتبط نیز ضروری است.

رئیس سازمان امور عشایر ایران یادآور شد: یک میلیارد و 100 میلیون تومان فقط سهم عشایر شهر بابک از مالیات بر ارزش افزوده بوده است.

وی با اشاره به نوسازی 50 درصد از ناوگان آبرسانی به عشایر کشور، ادامه داد: امسال یک کامیون تانکر آبرسان ده هزار لیتری  نیز به عشایر شهر بابک اختصاص و تحویل امور عشایر شده است.

بر اساس این گزارش، نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: عشایر همیشه در اولویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارند.  

علی اسدی بیان داشت: خدمات ارائه شده به عشایر حوزه انتخابیه بنده بسیار خوب است و امیدوارم با ارتقاء امور عشایر شهربابک به اداره، شاهد خدمات بیشتری به عشایر شهرستان باشیم.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧ - ١٠:٣٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: