نسخه چاپی


همزمان با دهه فجر

شورای عشایری شهرستان دشتی با حضور استاندار بوشهر برگزار شد

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر جلسه شورای عشایری در منطقه عشایری دشت پلنگ شهرستان دشتی با حضور استاندار بوشهر و مدیران دستگاه های اجرائی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان بوشهر، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر جلسه شورای عشایری در منطقه عشایری دشت پلنگ شهرستان دشتی با حضور استاندار بوشهر و معاونین وی و مدیر امور عشایر و تعدادی از مدیران کل دستگاه های اجرائی استان و جمعی از معتمدین عشایر طایفه شش بلوکی و عمله و شوراهای عشایری در محل سایت اسکان عشایر دشت پلنگ برگزار شد.

 مدیر امور عشایر استان بوشهر در این جلسه گزارشی از عملکرد و خدمات رسانی به عشایر بوشهر از اوایل انقلاب تا کنون ارائه داد.

همچنین در این جلسه سه نفراز معتمدین و شورای عشایری دشت پلنگ مسائل و مشکلات عشایر منطقه را به سمع نظر حاضرین و استاندار رساندند.

  در ادامه فرماندار شهرستان دشتی نیز در سخنانی خدمات دولت تدبیر و امید را به عشایر تشریح کرد و در پایان استاندار بوشهر با اشاره به تحولات عظیم پیشرفت در کشور پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، درخواست های نمایندگان عشایر را پاسخ داد. 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧ - ١٠:٢٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: