نسخه چاپی


قائم مقام سازمان امور عشایر ایران:

باید با روح و خرد جمعی به جامعه عشایری کشور خدمت کنیم

قائم مقام سازمان امور عشایر ایران گفت: باید کوشش کنیم با دمیدن یک روح جمعی و با همکاری و همفکری همه مدیران و مجموعه سازمان در ستاد و استان ها در خدمت جامعه عشایری کشور باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، قائم مقام سازمان امور عشایر ایران امروز دوشنبه 24 دی ماه در نشست با جمعی از مدیران سازمان، حکم انتصاب احمد رحیمی به عنوان مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران را به وی ابلاغ کرد.

شاهپور علائی مقدم، قائم مقام و معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران در این نشست با تبریک این انتصاب اظهار داشت: گاهی بر اساس خردجمعی و برای اینکه تحول و تحرکی در یک واحد ایجاد شود نیاز به تغییرات مدیریتی است.

وی ادامه داد: تغییرات اتفاق افتاده در سازمان حاصل یک خرد جمعی بود و حق مدیریتی ریاست هر مجموعه ای است که در صورت لزوم اقدام به تغییرات مدیریت در زیرمجموعه های خود کند.

قائم مقام سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه باید در محیط کار مسائل مثبت را ببینیم و برای برطرف کردن کمبودها و کاستی ها تلاش کنیم، تاکید کرد: باید کوشش کنیم با دمیدن یک روح جمعی در سازمان و با همکاری و همفکری همه مدیران و مجموعه سازمان در ستاد و استان ها در خدمت جامعه عشایری کشور باشیم.

علائی مقدم گفت: تغیییر و تحولاتی که در امور تعاونی ها اتفاق افتاد هم در همین راستا بود و انشاالله از تجربیات و مشاورت آقای دکتر رحیمی که از نیروهای با تجربه و با سابقه سازمان هستند استفاده خواهیم کرد.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - ١٣:٢٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: