نسخه چاپی


نماینده مردم جیرفت در مجلس:

توسعه بسترهای آموزش عشایری در دستور کار قرار دارد

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید کمک کنیم تا بسترهای لازم برای توسعه آموزش و پرورش عشایری در کشور فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم، یحیی کمالی‌پور در نشست با مدیران مدارس عشایری استان کرمان که با حضور سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایری کشور برگزار شد، اظهارداشت: اگر نگاهی به گذشته و حال مدارس عشایری بیاندازیم می‌بینیم که این مدارس به توسعه واقعی خود نرسیدند.

وی با بیان اینکه همه ما باید کمک کنیم تا بسترهای لازم برای توسعه آموزش عشایری کشور فراهم شود عنوان کرد: تا جایی که بتوانم مشکلات مدارس عشایری جنوب کرمان را در مجلس پیگیری می‌کنم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان عشایری حتی از حداقل امکانات امروزی برخوردار نیستند، گفت: این در شرایطی است که دانش‌آموزان مدارس عادی می‌توانند از امکانات روز دنیا در مدرسه بهره‌مند شوند.

کمالی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار عشایر و این قشر زحمت‌کش در کشور بیان کرد: آینده کشور در گرو زحمات دانش‌آموزان به ویژه عشایر است و دولت باید به این قشر مظلوم و زحمت‌کش کمک کند.

کمالی پور افزود: باید با هم‌فکری و با رضایت‌مندی تلاش کنیم تا مشکلات مدارس عشایری برطرف شود.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧ - ١١:٥٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: