نسخه چاپی


انتصاب مشاور و رابط امور مجلس سازمان امور عشایر ایران

رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مشاور و رابط امور مجلس سازمان امور عشایر ایران را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی "ماندانا حبیبی" را به سمت مشاور و رابط امور مجلس سازمان امور عشایر ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است: با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور و رابط امور مجلس سازمان امور عشایر ایران منصوب می شوید.

امید است با عنایت به خداوند متعال، تلاش و پشتکار و برقراری تعامل با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، دبیران کمیسیونها به ویژه هیئت رئیسه و اعضاء محترم فراکسیون امور عشایری مجلس شورای اسلامی در جهت پیشبرد اهداف و وظایف محوله برای خدمت به جامعه تلاشگر، مولد و توانمند عشایری و نظام مقدس جمهوری اسلامی گامهای موثری برداشته و موفق باشید.

"ماندانا حبیبی" دارای مدرک دکترای شهرسازی و مدرس دانشگاه و عضو انجمن نخبگان ایران است و مشاور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در امور زیربنایی و عمران شهری و منطقه ای، مدیریت پروژه های طرح های شهری و منطقه ای، عضویت در شورای هماهنگی اجرایی ستاد بحران وزارت کشور را در کارنامه کاری خود دارد و در جشنوار شهید رجایی به عنوان پژوهشگر برتر برگزیده شده است.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩ - ١٨:٢٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: