نسخه چاپی


مدیرکل ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر:

تحرک بخشی به دستگاه های در دستور کار سازمان امور عشایر قرار دارد

مدیرکل ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر گفت: تحرک بخشی به دستگاه های اجرایی در خدمات رسانی به عشایر در دستور کار سازمان قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سیاوش احمدی میرقائد در نشست سالانه مسئولان دفاتر ساماندهی و هماهنگی امور عشایر استانها و کارگاه آموزشی ارزیابی مشارکت روستایی (PRA) با بیان این مطلب افزود: با این اقدامات ضمن ایجاد زیرساخت های قانونی، نسبت به پایش مشکلات و مسائل این جامعه اقدام و با پیگیری و کار جهادی نسبت به مطالبه گری از دستگاه های ذیربط بتوانیم تغییری در وضع موجود بوجود بیاوریم. 

وی گفت: سازمان امور عشایر به عنوان مطالبه گر حقوق قانونی جامعه عشایری تلاش مضاعفی برای اجرای اسناد بالادستی به عمل آورده است.

احمدی میرقائد افزود: نتیجه این تلاش ها موجب تحولات و اقدامات اساسی در مناطق عشایری شده به گونه ای که فقط در سال 1398، به جز خدماتی که سازمان امور عشایر ارائه داده تعداد 4400 پروژه با اعتبار 7800 میلیارد ریال برای بهره مندی نزدیک به یک میلیون عشایر توسط دستگاه های اجرایی در مناطق مذکور اجرا شده است.

مدیرکل دفتر ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر گفت: در دهه فجر امسال نیز 282 پروژه با اعتبار 14450 میلیارد ریال در مناطق عشایری افتتاح شد که نشان دهنده اثرات اقدامات و پیگیری های همکاران تلاشگر و جهادی سازمان در تحرک بخشی به دستگاه های اجرایی است.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٩ - ١٠:٤٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: