نسخه چاپی


ابراهیم متینیان نماینده مجلس:

آماده هر گونه همکاری با سازمان امور عشایر ایران هستیم

نماینده رامهرمز و رامشیر در دیدار با سرپرست سازمان امور عشایر ایران، گفت: در مجلس آماده هر گونه همکاری با سازمان امور عشایر ایران برای برطرف کردن مشکلات عشایر هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نماینده رامهرمز و رامشیر با حضور در سازمان امور عشایر و دیدار با سرپرست سازمان با اشاره به مشکلات عشایر حوزه انتخابیه خود، گفت: یکی از نیازهای حوزه انتخابیه رامهرمز احداث پل روگذر در یکی از محلات گذر عشایری است که محل عبور دانش آموزان است و تاکنون چندین نفر بر اثر تصادف جان خود را از دست داده اند.

ابراهیم متینیان با تبریک انتصاب دکتر علائی مقدم به عنوان سرپرست سازمان امور عشایر ایران، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: در مجلس آماده هر گونه همکاری با سازمان امور عشایر برای برطرف کردن مشکلات عشایر هستیم.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران نیز در این دیدار با قدرانی از نماینده مردم رامهرمز و رامشیر، گفت: 33 میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به عشایر خوزستان اختصاص یافته که نسبت به سایر استانها رقم قابل توجه ای است.

علائی مقدم بیان داشت: از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 20 میلیارد تومان تسهیلات به عشایر استان خوزستان پرداخت کرده ایم و محدودیتی در پرداخت تسهیلات به عشایر نداریم.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران با اشاره به اینکه 300 میلیون تومان برای مرمت محورهای عشایری رامهرمز اختصاص داده شده، گفت: 66 هزار کیلومتر راه عشایری در کشور داریم که نیاز به رسیدگی دارند و نیاز است نمایندگان مجلس طرح جامع ملی در این خصوص تصویب کنند.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩ - ١٠:٠٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: