نسخه چاپی


مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک:

توزیع 5 میلیارد تومان یارانه حمل سوخت در بین اتحادیه های عشایری

مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان با بیان اینکه 5 میلیارد تومان در حوزه یارانه حمل سوخت در بین اتحادیه های استانی توزیع کرده ایم، گفت: در پلاک کوبی دام عشایر تعداد 600 هزار پلاک دام توزیع شده و 600 هزار پلاک دیگر در دست تهیه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، فضل خرم در نشست شورای مدیران سازمان امور عشایر ایران با ارائه گزارشی از فعالیتهای این اتحادیه، اظهار داشت: 11 میلیارد تومان از منابع صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی عشایری برای تامین نهاده در اختیار تشکلهای عشایری قرار داده شده است.

وی افزود: از بانک کشاورزی هم ده میلیارد تومان جذب کرده ایم و با بانک رسالت نیز تفاهمی امضا کرده ایم که ارقام خوبی به اتحادیه استانها اختصاص داده می شود.

مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان اظهار داشت: جایگاه قانونی خوبی برای تشکلها ایجاد شده و اولین جلسه با ستاد تنظیم بازار را برگزار کردیم و این جلسات ادامه دارد.

خرم با بیان اینکه 5 میلیارد تومان در حوزه یارانه حمل سوخت در بین اتحادیه های استانی توزیع کرده ایم، گفت: در پلاک کوبی دام عشایر تعداد 600 هزار پلاک دام توزیع شده و 600 هزار پلاک دیگر در دست تهیه است.

وی با اشاره به قرارداد تولید پشم در مناطق عشایری، گفت: همچنین قرارداد گردشگری با شرک ویرا تفاهم کرده ایم که بر اساس آن سالانه 500 گردشگر را به مناطق عشایری ببرند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩ - ٠٩:٢١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: