نسخه چاپی


با حکم رئیس سازمان امور عشایر صورت گرفت

انتصاب سرپرست جدید امور تعاونی ها و نظام بهربرداری سازمان امور عشایر

رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی سرپرست جدید دفتر امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران را منصوب کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی داریوش نعمت الهی را به عنوان سرپرست جدید دفتر امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران منصوب کرد.

در حکم رئیس سازمان امور عشایر ایران آمده است، با عنایت به سوابق و تجارب  ارزشمند جنابعالی و پیشنهاد معاون محترم توسعه و امور زیربنایی سازمان به موجب این ابلاغ تا اطلاع ثانوی با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر امور تعاونی ها و نظام بهرداری سازمان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خدای بزرگ و بهره گیری از توان و تجربه همکاران متعهد و تلاشگر و با در نظر گرفتن منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و تعامل موثر و سازنده با جامعه عشایری و نهادها و تشکل های مربوطه در راه پیشبرد اهداف و وظایف محوله و خدمت به جامعه تلاشگر و زحمتکش عشایری موفق باشید.

گفتنی است، در حال حاضر دکتر داریوش نعمت الهی سمت مدیرکلی دفتر بهسازی امور تولید سازمان امور عشایر ایران را نیز برعهده دارد.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧ - ١٥:٥٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: