نسخه چاپی


انتصاب مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر

رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی "علی اسفندیاری" را به سمت مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر منصوب کرد.

در این حکم آمده است: امید است با استعانت  از خداوند بزرگ و بهره گیری از توان و تجربه همکاران متعهد و تلاشگر و با درنظر گرفتن اهداف و منشور دولت تدبیر و امید برای خدمت به جامعه تلاشگر، مولد و توانمند عشایری و نظام مقدس جمهوری اسلامی گامهای موثری برداشته و موفق باشید.

حکم انتصاب "علی اسفندیاری" امروز دوشنبه 4 اسفند ماه در مراسمی توسط سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر به وی ابلاغ و از زحمات "سیروس نصیری" مدیر پیشین امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان تقدیر به عمل آمد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران در این مراسم اظهار داشت: آقای اسفندیاری جوان، متدین و اخلاقی هستند و شناخت خوبی نسبت به وظایف امور اداری دارد و انتظار تغییرات اساسی و بهتر شدن روند کارهای در امور اداری را داریم.

فرانک یوسفی نیا افزود: انشاالله با برنامه ریزی و سیاست گذاری در حوزه نیروی انسانی که سرمایه اصلی سازمان هستند بتوانیم با استخدام های جدید در آینده سکان مدیریتی سازمان را به نیروهای جوان بسپاریم و از توان آنان برای خدمت به جامعه هدف که عشایر هستند استفاده کنیم.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩ - ١١:١٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: