نسخه چاپی


مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد:

اعطای تسهیلات تکمیلی برای تکمیل برای مشاغل روستایی و عشایری

مدیرعامل بانک کشاورزی از اعطای تسهیلات تکمیلی برای تکمیل پروژه های ایجاد اشتغال پایدار روستایی و عشایری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ایسنا، خدارحمی در سفر در خراسان شمالی در پاسخ به این سوال که اجراکنندگان پروژه های مشاغل پایدار روستایی و عشایری با افزایش قیمت ها برای تکمیل پروژه های خود دچار مشکل شده اند، گفت: هماهنگی های لازم با صندوق توسعه ملی انجام شده تا تسهیلات تکمیلی برای اتمام این پروژه ها پرداخت شود.

وی افزود: حدود ۳۰ درصد امکان پرداخت تسهیلات تکمیلی وجود دارد و البته قسمتی از این کسری توسط مجری طرح ها و ذی نفعان باید تامین شود.

خدارحمی در ارتباط با میزان تسهیلات پرداخت شده به طرح های مشاغل پایدار روستایی و عشایر توسط بانک کشاورزی، اظهار کرد: تاکنون حدود ۵۷۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و  باقی مانده آن مربوط به طرح های تکمیلی می شود و پرداخت ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان دیگر در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل بانک کشاورزی در پاسخ به این سوال که آیا از استقبال کشاورزان برای تحت پوشش قرار گرفتن بیمه کشاورزی رضایت دارید، بیان کرد: اقدامی که بانک کشاورزی در سال جاری انجام داده این است که غرامت ها را به طور کامل پرداخت کرده است.

وی افزود: محدودیت بودجه بیمه سبب می شود تا در سطح پوشش بیمه ای و تعیین میزان غرامت محدودیت هایی را داشته باشیم که البته در تلاش هستیم با رایزنی های صورت گرفته با نمایندگان مجلس و دولت سقف بودجه را افزایش دهیم تا پوشش و ضریب نفوذ بیمه در سطح کشور افزایش یابد.

خدارحمی ادامه داد: عاملی که سبب می شود تا کشاورزان از بیمه کشاورزی استقبال نکنند به علت محدودیت های بودجه ای است که درصد غرامت را تحت تاثیر قرار داده است.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٩ - ١٤:٠٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: