نسخه چاپی


با حضور رئیس سازمان امور عشایر صورت گرفت

کلنگ زنی پروژه های آبرسانی به عشایر فریدونشهر

مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی مجتمع های آبرسانی در مناطق عشایری "تنگ گنگ" و "دره میلگان" و "میدانک" شهرستان فریدونشهر روز سه شنبه ۱۰ تیر ماه با حضور رئیس سازمان امور عشایر و مسوولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس سازمان امور عشایر ایران به همراه معاون توسعه و امور زیربنائی سازمان، روز دوشنبه ۹ تیر ماه برای دیدار با عشایر و بازدید از مناطق عشایری اصفهان به این استان سفر کرد.

کرمعلی قندالی عصر روز دوشنبه 9 تیر ماه و در روز اول سفر به استان اصفهان، از مجتمع دامپروری ۲۵ هزار راسی منطقه عشایری جرقویه شهرستان اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مجتمع قرار گرفت.

 

دیدار مردمی رئیس سازمان امور عشایر در فریدونشهر

رئیس سازمان امور عشایر ایران همچنین در روز دوم سفر به اصفهان با عشایر فریدونشهر دیدار و گفتگو کرد. در این نشست که در ایستگاه "میدانک" فریدونشهر برگزار شد، عشایر منطقه مسائل و مشکلات خود را با مهندس قندالی در میان گذاشتند.

همچنین مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی مجتمع های آبرسانی در مناطق عشایری "تنگ گنگ" و "دره میلگان" و "میدانک" شهرستان فریدونشهر با حضور رئیس سازمان امور عشایر و مسوولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

برای اجرای این پروژه ها بیش از ۱۳ میلیارد ریال اعتبار ملی بر اساس بند ه تبصره 4 قانون بودجه سنواتی و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اختصاص یافته است.

همچنین رئیس سازمان امور عشایر به همراه معاون توسعه و امور زیربنائی سازمان و جمعی از مسوولین استانی و شهرستانی فریدونشهر از مجتمع پروار بندی دام در محل ایستگاه "میدانک" بازدید کردند.

کلنگ زنی پروژه های آبرسانی و گاز رسانی به ایستگاه "میدانک" برای تامین آب و گاز عشایر منطقه، از دیگر برنامه های رئیس سازمان امور عشایر در سفر به فریدونشهر بود.


              دیدار مردمی رئیس سازمان امور عشایر ایران با عشایر فریدونشهر و بررسی مسائل و مشکلات عشایر "میدانک"


                         مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به عشایر ایستگاه "میدانک" شهرستان فریدونشهر

 

 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩ - ١٩:٠٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: