نسخه چاپی


فرماندار قلعه گنج:

سه محل برای اسکان موقت عشایر قلعه گنج تعیین شده است

فرماندار قلعه گنج با اشاره به اعلام هواشناسی مبنی بر بارش باران و آبگرفتگی در خراسان جنوبی، گفت: سه محل برای اسکان موقت عشایر در مرکز شهر، دهستان سرخ قلعه و مرکز چاه دادخدای این شهرستان در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا، عطا ناوکی با تاکید بر ضرورت پیشگیری و حفظ آمادگی برای مقابله با بحران افزود: پیشگیری و آمادگی برای مقابله با بحران از عوامل مهم در مدیریت بحران بوده و قبل از وقوع سیلاب، برای اسکان موقت عشایر قلعه گنج چاره اندیشی شد.

وی ادامه داد: فراهم کردن تمهیدات لازم در کنار اطلاع رسانی به موقع در شرایط خاص، یک امر ضروری است.

فرماندار قلعه گنج گفت: استانداردسازی زیرساخت ها، بهینه سازی تجهیزات و امکانات در این شهرستان و برگزاری منظم و مرتب جلسات ستاد بحران و تقسیم کار بین اعضای این ستاد نیز انجام شده است.

ناوکی یادآور شد: درحال حاضر بیش از 10 دستگاه لودر، بلدوزر و بیل مکانیکی در روستاها و مناطقی از شهرستان مانند صولان، چاه حسینعلی، تمگران، چاه لک، شمس آباد، رودخانه ده پلی، رودخانه های بالادست محله های سرتک، زر و گلدشت، پل سورگاه، چراغ آباد و چیل آباد، دولاب و بلبل آباد و ترک آباد و چلپایی که از قبل شناسایی شده در حال کار هستند.

وی خاطرنشان کرد: اعضای ستاد بحران شهرستان و بیمارستان قلعه گنج در آماده باش کامل هستند و با توجه به تمهیدات لازم و تدابیر بسیار خوب شورای بحران، امیدواریم بتوانیم که بحران را مدیریت کرده کنیم.

گفتنی است،  هواشناسی استان کرمان هشدار داده بارش های پیش رو، بیشتر مناطق جنوبی و جنوب غربی استان از جمله دامنه ‌های جبالبارز، کهنوج، رابر، بردسیر، جیرفت، فاریاب، قلعه گنج و رودبار جنوب را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ - ١٠:٤٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: