نسخه چاپی


وزیر اطلاعات:

دولت بر رفع نیازها و خواسته های عشایر مصمم است

سیدمحمود علوی گفت: دولت تدبیر و امید بر رفع نیازها، مشکلات و مطالبات عشایر به ویژه تامین امنیت آنان تاکید دارد.

وزیر اطلاعات گفت: دولت تدبیر و امید همواره بر رفع نیازها ، مشکلات و مطالبات جامعه عشایری به ویژه تامین امنیت آنان در اقصی نقاط کشور تاکید دارد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا، سید محمود علوی در جمع عشایر و برخی معتمدین محلی در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: عشایر با وجود آنکه از حقوق و بهره کمی از مواهب و ظرفیت های موجود در کشور برخوردار هستند اما همواره نسبت به سایر اقشار جامعه شکرگزار و قدردان تر بوده اند.


وی با اشاره به صفات و ویژگی های بارز عشایر غیور و قوم لر در مناطق مختلف کشورمان، گفت: این قشر زحمت کش و وفادار به نظام، هیچگاه در مقابل انقلاب، آرمان ها و ارزش های نظام قد علم نکرد و تفنگ عشایر همواره به سمت دشمنان شلیک شده است. 


وی ابراز داشت: مسئولان و خدمتگزاران در نظام اسلامی هیچگاه حضور گرم در عرصه های مختلف و سنگرهای عزت و شرف به ویژه در هشت دفاع مقدس را فراموش نمی کنند.


وزیر اطلاعات تصریح کرد: نجابت، صفا وپاکی و صداقت عشایر سلحشور استان کهگیلویه و بویراحمد و دفاع آنان از آرمان ها و ارزش های انقلاب برای مسئولان و خدمتگزاران ملموس و فراموش نشدنی است.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: تامین امنیت عشایر به ویژه در زمان کوچ یکی از اولویت های اساسی مدیریت اجرایی و شورای تامین در این استان است.   • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ - ١٥:١٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: