نسخه چاپی


وزیر آموزش و پرورش:

امکانات اختصاصی برای مدارس عشایری در نظر می گیریم

سیدمحمد بطحایی گفت: برای دانش آموزان عشایر و مدارس شبانه روزی امکاناتی در نظر میگیریم تا سال تحصیلی جدید را با کمترین مشکلات شروع کنند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای دانش آموزان عشایر و مدارس شبانه روزی امکاناتی را می فرستیم که در مهر ماه امسال مشکلات این دانش آموزان برطرف شود تا سال تحصیلی جدید را با کمترین مشکلات شروع کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها، سید محمد بطحایی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان‌های جنوب کرمان که در شهرستان جیرفت برگزار شد اظهار داشت: امیدواریم با همت شما مسائل مربوط به کشور را برطرف کنیم که کشور ما توانسته است با شاخص‌های مختلف برای پیشرفت کشور قدم بردارد.

 

وی افزود:با توجه به اینکه فهرست بسیار طولانی از موانع و محدودیت‌های بیان شد، منابع و فرصت‌های زیادی داریم که باید به ما کمک کند برای رفع این موانع، و نبود امکانات نباید باعث نادیده گرفتن منابع موجود شود.

 

بطحایی گفت:  بحث سند توسعه چهار استان که جنوب کرمان جز این چهار استان می باشد،این سند نقشه راه دولت و نماینده مجلس است و برای سال آینده در اولویت قرار گیرد و بتوانیم مشکلات را رفع کنیم.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧ - ١١:٢٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: