نسخه چاپی


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:

عشایر نباید در مسیرهای ادارات گرفتار و معطل بمانند

سیدمجتبی علوی مقدم گفت: نباید عشایر در بستر ادارات گرفتار و معطل بمانند و به طور جد از سوی مسئولان باید مورد توجه قرار گیرند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: نباید عشایر در بستر ادارات گرفتار و معطل بمانند و به طور جد از سوی مسئولان باید مورد توجه قرار گیرند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها، سیدمجتبی علوی‌مقدم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسئولان ذی‌ربط باید در عمل نشان دهند که عشایر ذخائر انقلاب‌اند و به همان اندازه و میزان به آنان توجه شود.

 

وی با بیان اینکه عشایر نباید در بستر ادارات گرفتار شده و معطل بمانند افزود: عشایر به عنوان قشری مهم ، موثر و در عین حال مظلوم باید به طور جد از سوی مسئولین مورد توجه قرار گیرند و به هیچ وجه نباید در گیرودار مباحث اداری گرفتار شده و معطل بمانند.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همه اقدامات منوط به در اختیار داشتن پول و اعتبار نیست، گفت: برخی مواقع یک هم افزایی و هم پوشانی اداری و بین بخشی می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند این در حالی است که استفاده درست از منابع و امکانات در اختیار ادارات و دستگاه‌ها نیز تا حد زیادی در رفع مشکلات مهم و موثر است.

 

علوی‌مقدم با بیان اینکه رفع مشکلات عشایر از مهمترین وظایف مدیران و متولیان این بخش است افزود: عشایر به فرموده امام راحل(ره) ذخائر انقلاب‌اند و ما به عنوان مسئول باید در عمل به معنی واقعی کلمه این مهم را نشان دهیم.

 

وی صداقت، شجاعت، پاک دستی و تدین را از ویژگی‌های اخلاقی عشایر دانست و تصریح کرد: مدیران باید از تمام توان و ظرفیت اداری و کاری برای رفع مشکلات این قشر استفاده کنند.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی به تلاش بیش از پیش مدیران در شرایط فعلی اشاره کرد و گفت: پاسخگویی به موقع به مکاتبات، تکریم مردم و احترام به آنان، تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی و حل و فصل مشکلات با تقویت ارتباط با مدیران فرادستی در مرکز از جمله اموری است که در ارزیابی مدیران مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

علوی‌مقدم  با بیان اینکه ما امانت دار مردم هستیم افزود: همه ما وظیفه خدمت‌رسانی به مردم را داریم و هر کس در این امر حتی به اندازه بسیار کمی کوتاهی کند باید در مقابل ملت و مردم در پیشگاه الهی پاسخگو باشد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧ - ١١:١١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: