نسخه چاپی


نماینده مردم سمنان:

تولیدات عشایر سمنان برندسازی می‌شود

احمد همتی گفت: تأمین بازار فروش محصولات عشایر و برندسازی این محصولات برای توسعه صادرات آن مهم ترین اولویت‌ها و دغدغه عشایر استان است.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر با بیان اینکه محصولات تولیدی عشایر استان سمنان برندسازی می‌شوند تأکید کرد: تأمین بازار فروش محصولات عشایر و برندسازی این محصولات برای توسعه صادرات آن مهم ترین اولویت‌ها و دغدغه عشایر استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم، احمد همتی در گردهمایی بزرگ عشایر سمنان اظهار داشت: عشایر استان سمنان ظرفیت‌های ویژه‌ای برای رونق اقتصادی در استان سمنان دارند که باید از این ظرفیت‌ها به بهترین نحو بهره‌برداری کرد.

وی با بیان اینکه هم‌جواری استان سمنان با پایتخت نقش مؤثری در این عرصه داردۀ افزود: تعداد زیادی از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی مناطق بوم گردی های عشایر استان سمنان را برای اقامت انتخاب می‌کنند.

همتی با تأکید بر اینکه این ظرفیت خوبی برای توسعه صنعت گردشگری در استان را نیز فراهم می‌کند، افزود: باید زمینه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری عشایر را در سمنان تقویت کنیم.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر با اشاره به نقش عشایر در تولید گوشت و لبنیات گفت: پیگیری‌های لازم برای رفع مشکلات عشایر استان سمنان انجام می‌شود.

وی ابراز داشت: دریافت کد بهداشتی لبنیات عشایر یکی از مشکلات مهم عشایر استان سمنان به‌ویژه در حوزه شهرستان مهدی‌شهر است که در آینده نزدیک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان این مشکل نیز برطرف می‌شود.

 

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٠:٢٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: