نسخه چاپی


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

دستورالعمل اعتبار اشتغال روستایی و عشایر به زودی ابلاغ می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی هفته آینده دستورالعمل اعتبار اشتغال روستایی و عشایر و شهرهای زیر 10 هزار نفر ابلاغ مي شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی هفته آینده دستورالعمل اعتبار اشتغال روستایی و عشایر و شهرهای زیر 10 هزار نفر ابلاغ مي شود.

به گزارش پاگاه اطلاع رساني سازمان امور عشاير ايران به نقل از خبرگزاري ها، علی ربیعی در سفر به شهرستان فراهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از اقدامات مهم دولت در راستای ایجاد اشتغال، اختصاص اعتبار به منظور ایجاد اشتغال در روستاها است که در این راستا طی هفته آینده دستورالعمل اعتبار اشتغال روستایی و عشایري و شهرهای زیر 10 هزار نفر ابلاغ مي شود.

وی با بيان اينكه به منظور ایجاد اشتغال روستایی ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته افزود: با توجه به اهمیت ایجاد اشتغال در روستاها ضروری است فرآیند و سامانه کار و وظایف دستگاه‌های مرتبط در این حوزه مشخص و اعتبارات اختصاص یافته به درستی تقسیم شود تا نتیجه درستی به همراه داشته باشد.

ربیعی بیان کرد: در حوزه خصوصی سازی باید واگذاری‌ها به گونه‌ای باشد که اهلیت فرد متقاضی ثابت و توانایی آنها در نظر گرفته شود، چرا که در غیر این صورت خصوصی سازی و واگذاری واحدهای صنعتی به افراد ناتوان و غیر متخصص می‌تواند مشکلی فراوانی را به همراه داشته باشد.

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦ - ١٩:٤١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: