نسخه چاپی


انتصاب اولین معاون زن در سازمان امور عشایر ایران

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر منصوب شد

با انتصاب خانم "فرانک یوسفی نیا" به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران از سوی دکتر علائی مقدم، اولین معاون زن از زمان تاسیس این سازمان، منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی "فرانک یوسفی نیا" را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است: با عنایت به نجارب و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان منصوب می شوید.

 امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از توان و تجربه همکاران متعهد و تلاشگر و تعامل بیشتر با ستاد وزارت جهاد کشاورزی و واحدهای ستادی و استانی، با درنظر گرفتن اهداف و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در راه پیشبرد وظایف محوله سازمانی و خدمت به جامعه تلاشگر و زحمتکش عشایری موفق باشید.

این برای اولین بار در طول تاریخ سازمان امور عشایر است که یک زن در سطح مدیران ارشد در این سازمان منصوب می شود.

خانم یوسفی نیا با بیش از 27 سال سابقه کاری در سازمان امور عشایر، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی است. وی اولین زنی است که به عنوان مدیر، مسئولیت مدیریت مالی و ذیحسابی سازمان امور عشایر را از سال 93 تا 98 برعهده داشته است. وی که در طول خدمت خود دو بار به عنوان کارمند نمونه انتخاب شده است، از ابتدای سال 99 نیز به عنوان مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان امور عشایر مسئولیت این دفتر را برعهده داشت.

انتصاب معاون زن در سازمان امور عشایر ایران از سوی رئیس این سازمان را می توان در راستای سیاست های ابلاغی دولت برای ارتقا جایگاه زنان در سطوح مدیریتی دستگاه های اجرایی کشور قلمداد کرد.

 


  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٦ اسفند ١٣٩٩ - ١٨:٠٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: